3 WSKAŹNIKI NA ŁAŃCUCHU SUGERUJĄ, ŻE BITCOIN JEST NA SKRAJU HOSSY

Bitcoin wzrosła o 2,5% w ciągu ostatnich 24 godzin jako wzrost na giełdzie i metali szlachetnych wrested go wyżej. Od czasu napisania tego artykułu krypto waluta handluje za około 9.350 dolarów.
Pomimo mieszanego przypadku technicznego, wskaźniki na łańcuchu sugerują, że składnik aktywów jest na skraju byka.

Dalsze wsparcie dla sprawy byka, podstawy wydają się pochylone na korzyść byków Bitcoin. Mianowicie, więcej bodźców w Stanach Zjednoczonych jest oczekiwany w najbliższych tygodniach.
Podczas gdy ostatni wiec w cenie Bitcoin został przyjęty z zadowoleniem przez byki, krypto waluta pozostaje zablokowany w modelu konsolidacji makro. Wystarczy zapoznać się z poniższym wykresem, który pokazuje aktywa w zasadzie płasko w ujęciu makro.

Bitcoin
Wykres działań cenowych BTC od początku roku z TradingView.com

Większość traderów została więc podzielona na to, co będzie dalej: sondaże z zapytaniem inwestorów, czy uważają, że Bitcoin złamie wyższą lub niższą rentowność 50-50 losowań. A dane z rynków kontraktów terminowych Bitcoin wskazują, że stopy finansowania tych rynków nie są ani za bardzo pozytywne ani za bardzo negatywne.

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Jednak dane w łańcuchu pokazują, że wiodąca krypto waluta jest na skraju silnego rajdu.

BITCOIN MOŻE BYĆ NA SKRAJU FALI, DANE ON-CHAINOWE POKAZUJŠ
Wielokrotne wskaźniki i sygnały na łańcuchu wskazują, że Bitcoin jest na skraju rajdu, według Ki Young Ju. Jest on dyrektorem naczelnym Crypto Quant, platformy danych o zasobach cyfrowych.

20 lipca podzielił się poniższymi wykresami, identyfikując trzy wskaźniki on-chainowe sugerujące, że nadszedł czas na „KUPUJ“ BTC. Są one następujące:

Górnicy Bitcoinów nie sprzedają monet, a adresy związane z tymi podmiotami nie wypłacają wielu monet.
Do tej pory nie było „żadnych znaczących napływów walutowych od wielorybów“.
„Rezerwa wszystkich giełd uderzyła w rok – niski miesiąc temu i utrzymuje się na niskim poziomie.“ To sugeruje, że inwestorzy w kryptojówce kumulują się, a nie sprzedają swoje monety.

Obrazek
Wykresy danych w łańcuchu od Ki Young Ju, dyrektora generalnego Crypto Quant

NIE ZAPOMNIJ O MOCNYCH PODSTAWACH

Dalsze wzmocnienie sprawy byka BTC to trwający projekt ustawy stymulującej, nad którym pracuje Waszyngton. Sekretarz Skarbu Steven Mnuchin mówi, że ten projekt ustawy rozpocznie się od około 1 biliona dolarów, mniejszego niż ostatni, ale wciąż jednego znaczącego rozmiaru.

Analitycy w tradycyjnych finansach i w kryptonimie powiedzieć, że ogromna ilość pieniędzy drukowanie zwiększa wartość propozycji Bitcoin.

Jak donosi Bitcoinista, dyrektor inwestycyjny Hayman Capital Management, Kyle Bass, powiedział niedawno:

„Srebro, złoto, Bitcoin, itp. wszystkie wyglądają na gotowe na wybuchowe ruchy wyższe, biorąc pod uwagę samą ilość pieniądza drukowanego na całym świecie“. Oto wykres, albo front-miesięczne srebro z 10 lat wstecz.“

Jak daleko ten druk pieniądza popchnie ten składnik aktywów, chociaż, pozostaje do zobaczenia.